Seznamovací lety

V této sekci je pro ty, kteří to s létáním myslí vážněji, připravena nabídka tras seznamovacích letů. U každého letu je jeho trasa, popis a doba letu, uvedené trasy však nejsou závazné, letět lze v podstatě kamkoliv, kam si budete přát. Přesto věříme, že vám naše nabídka usnadní plánování vašeho letu a že získáte konkrétnější představu o vzdálenostech a místech, kam můžeme za určený čas doletět. 

Pokud se zaregistrujete, objeví se vám po přihlášení položka Moje rezervované lety, kde si můžete po vyplnění formuláře seznamovací let objednat. Po uložení vašecho požadavku se vám na e-mail případně na telefon uvedený při registraci, ozve některý s našich pilotů - instruktorů a dohodne s vámi detaily vašeho letu. Pilotům asi není zapotřebí vysvětlovat, že vše může být jinak, ale pro laiky a pro ty, kteří s létáním začinají, považujeme za důležité sdělit, že létání (a tím i váš objednaný let) je velmi závislé na počasí.

Proto je třeba brát i vámi uvedený termín pouze jako orientační a je proto třeba uvádět o sobě pravdivé údaje, abychom vás mohli zpětně kontaktovat a domluvit váš let k vaší plné spokojenosti.

Přihlášení

Fotografie

Žádné obrázky